עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
lightkeeper87@gmail.com
חברים
IM ALBarbie BlondushAliceאוריוןedyaTrashyRomance
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

לחזור להיות שכיר

30/05/2019 22:55
שומר האור
היי לכולם,
אז אחרי לא מעט שנים כעצמאי חזרתי להיות שכיר.
חייב לציין שמדובר בחברה מדהימה עם תנאים מפנקים ואני מקווה להצליח שם. 
יש מספר נקודות מאתגרות בכל המעבר הזה משכיר לעצמאי:
  • הלייף סטייל: התרגלתי לעבוד מהבית, לקום מתי שבא לי, לא צריך לנסוע באוטובוס ולשבת בפקקים כל יום. מדובר באורח חיים הרבה יותר רגוע ונעים. למרות שאני קצת מותש וצריך לקום כל בוקר ולישון בשעות סבירות, אני יכול לומר שעד כה אני בסדר. אני מתעורר בזמן וכרגע מסתדר עם השינוי בסגנון החיים. מה גם שהחברה גמישה בשעות ויש תנאים טובים במשרד, כך שמאוד נחמד להגיע לשם. 
  • האתגר האינטלקטואלי: מדובר בתפקיד מאוד מאתגר עם צוות של אנשים מאוד חכמים. כאן אני מוצא את האתגר הגדול, כרגע אני קצת מרגיש כמו מתחזה ואני מקווה שאני אצליח להרים את הרמה שלי ולעמוד בציפיות של המנהלים שלי ושל עצמי. 
לסיכום, זו תקופה מאוד מאתגרת, אחרי שאתה עובד לבד הרבה שנים, יש המון אתגרים מקצועיים, חברתיים ופסיכולוגיים שצריך להתמודד איתם. למרות שזה קשה, אני חושב שזה צעד נכון שיאפשר לי להתקדם ולצמוח. 

איך אתם מתמודדים עם שינוי?
אשמח לשמוע מה אתם חושבים. 

אחלה סופ"ש! 

גהה
03/06/2019 23:36
קודם כל, ברכות על הבית החדש.

המעבר חזרה לשכיר יש בה יתרונות וחסרונות אבל אם ממש יהיה לך קשה, תמיד אפשר לנתח מה בדיוק עבד או לא בתקופתך כעצמאי ולנסות שוב.

בהצלחה
שומר האור
04/06/2019 21:09
תודה רבה!

שינויים זה דבר לא קל, כך שאם אני חוזר להיות שכיר אני אנסה למצות את זה עד תום ולא לוותר כל כך מהר. עם שינוי הלייף סטייל אני דווקא מתמודד, התפקיד לעומת זאת הוא די שונה ממה שעשיתי בעבר אז אני מקווה שאני אצליח להרים את הרמה מבחינה מקצועית.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: